Logo kwiek klein al

Zoeken

Sport en spel

Wat is het:

Sport- en spellessen worden gegeven in veel sportzalen binnen de gemeente Berg en Dal. In iedere deelgemeente zijn er groepen op diverse niveau's. Alle lessen van een uur zijn maatwerk en worden gegeven door ervaren en gediplomeerde sportdocenten. De inhoud van de lessen wordt in overleg met de wensen van de deelnemers samengesteld.

Voor wie is het:

Voor iedereen die van sport- en spellessen houdt. En voor alle niveaus.

Rooster

Dag

Tijd

Locatie

Docent

Niveau

Maandag 

9.30 uur 

de Biga, Groesbeek 

Joke Theunissen

3

Maandag

10.45 uur 

de Meent, Groesbeekt

Jose Rijnbout

3

Maandag

14.00 uur

de Vijverhof , Berg en Dal

Cathalien Hendriks

3

Maandag 

13.45 uur 

de Sleutel, Breedeweg

Jose Rijbout

3

Maandag 

13.30 uur 

Dorpshuis de Slenk, de Horst

Irene Reimerink

3

Maandag 

15.15 uur

Gymzaal basisschool, Breedeweg

Jose Rijnbout

2

Maandag

16.45 uur

Kulturhus Beek

Chiquita Zonneveld

2

Maandag

18.30 uur

Gymzaal basisschool,  De Horst

Anja Zaat

2

Maandag

18.15 uur

Gymzaal Kerstendal, Berg en Dal

Chiquita Zonneveld

1

Dinsdag

11.00 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

2

Dinsdag

12.15 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

2

Dinsdag

14.00 uur

De Sprong, Ooij

Anja Zaat

3

Woensdag 

 9.00-10.00

Duffelt Millingen aan de Rijn

Eveline van Lunenburg

1

Woensdag

11.00 uur

Kulturhus Beek

Irene Reimerink

2

Woensdag

16.00 uur

Morgenfit Ooij

Toin Jongen

2

Woensdag

17.00 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

2

Woensdag

18.00 uur

Kulturhus Beek

Toin Jongen

1

Woensdag

18.30 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

1

Woensdag

19.15 uur

Kulturhus Beek

Toin Jongen

1

Woensdag

19.45

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

1

Donderdag

11.00 uur

Op de Heuvel Groesbeek

Cathalien Hendriks

3

Donderdag

14.00 uur

Dorpshuis de Slenk, de Horst

Monique Peters 

3

Vrijdag 

 9.15 uur 

Duffelt Millingen aan de Rijn

Irene Reimerink

1

Vrijdag 

10.30 uur

Duffelt Millingen aan de Rijn

Irene Reimerink

3

Vrijdag

10.15 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf 

2

Vrijdag

11.30 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

2

Vrijdag

13.00 uur

Sporthal Heuvelland, Groesbeek

Marian Schijf

2