Logo kwiek klein al

Zoeken

SPONSORACTIE NICO DE WITT PLUS

SPONSORACTIE NICO DE WITT PLUS

Geplaatst op 27-08-2021  -  Categorie: Algemeen

Nico de Witt, de Plus in Beek, heeft een mooie actie, waar Kwiek zich ook voor heeft aangemeld.

 

 

Nico de Witt  staat  midden in de maatschappij. Niet voor niets zijn zij al 7 jaar de Meest Verantwoorde Supermarkt van Nederland. Zij vinden het dan ook belangrijk de lokale sportgemeenschappen hier in onze mooie polder te ondersteunen.

 

Steuntje in de rug

Na een jaar vol beperkingen organiseert Nico de Witt  dit najaar een unieke spaaractie waarmee zij het verenigingsleven een steuntje in de rug geven. Van zondag 5 september tot zaterdag 13 november 2021 kunnen klanten van Nico de Witt Plus euro’s sparen voor hun club of vereniging. En dat bedrag kan flink oplopen!

 

Wat betekent dit voor Kwiek

Deze actie kan ook de kas van onze vereniging spekken. En het mooie is dat leden, familie, buren, vrienden, kennissen, iedereen die onze vereniging een warm hart toedraagt  bij Nico de Witt Plus kan sparen. Hoe meer mensen voor Kwiek gaan sparen, des te hoger het sponsorbedrag voor onze vereniging!

 

Hoe werkt de actie?

  • Looptijd spaaractie: zondag 5 september t/m zaterdag 13 november (week 36 t/m 45).

  • De klant ontvangt bij elke € 10,- aan boodschappen en wekelijkse actieproducten een voucher met unieke code.

  • De klant wijst actiecode(s) toe aan de club of vereniging van zijn keuze op een speciale website.

  • Na de actieperiode wordt het totale sponsorbedrag verdeeld over alle deelnemende clubs en verenigingen.

Een mooie actie van Nico de Witt Plus. Gaat u zelf boodschappen doen bij Nico de Witt, wilt u dan voor Kwiek sparen? Vraag ook aan uw  familie, buren, vrienden, kennissen, etc. voor Kwiek te sparen.

We hopen op een mooi bedrag voor onze vereniging.

 

 

 

Met vriendelijke groeten,

 

Bestuur Kwiek Actieve Leefstijl